بیمه ویژه

مربیان کشتی و خانواده آنها تحت پوشش بیمه عمر قرار خواهند گرفت - بیمه ویژه

به گزارش بیمه ویژه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمید سوریان نایب‌رئیس فدراسیون کشتی بابیان این مطلب افزود: ازنظر فدراسیون کشتی مربیان فعال در سراسر کشور به‌عنوان بازوان اصلی و سرمایه‌های کشتی محسوب می‌شوند و وظیفه‌داریم که در حفظ این سرمایه‌ها کوشا باشیم.

وی ادامه داد: از طریق انستیتو کشتی (حضور میدانی در استان‌ها و آیتی محور کردن آموزش) به دنبال رشد و ارتقاء دانش فنی مربیان کشتی در سراسر کشور هستیم و اگر این امر اتفاق بیافتد قطعاً شاهد یک تحول محسوس در کشتی ایران خواهیم بود.

قهرمان المپیک تصریح کرد: همان‌گونه که به دنبال افزایش دانش فنی مربیان و بروز کردن آن‌ها هستیم، به دنبال این نیز هستیم که خدماتی را به این عزیزان زحمتکش که حاصل کار آن‌ها در تیم‌های ملی کشتی افتخارآفرین هستند، بدهیم و یکی از این اقدامات اجرایی کردن طرح بیمه مربیان بود.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح بیمه مربیان که برای اولین بار در تاریخ به انجام رسیده است، چندین ماه کار کارشناسی را انجام دادیم و در گام اول بیمه درمانی مدنظر ما بود و سعی کردیم که بهترین نوع بیمه درمان را برای مربیان کشتی در نظر بگیریم.

سوریان اظهار داشت: البته به دنبال این هستیم که در گام‌های بعدی برای مربیانی که فعال‌تر باشند و ازلحاظ فنی و اخلاقی در سطح بالایی قرار داشته باشند، طرح بیمه تکمیلی و بیمه عمر را نیز اجرایی کنیم و خانواده‌های آن‌ها را نیز زیرپوشش بیمه تکمیلی قرار دهیم که امیدوارم بتوانیم در این راه موفق باشیم.

نایب‌رئیس فدراسیون کشتی در مورد اینکه این بیمه شامل چه مربیانی می‌شود گفت: ازنظر ما مربیانی که در باشگاه‌های کشتی فعال هستند، وزن کشتی گیران خود را کم نمی‌کنند، کشتی گیران آن‌ها به تیم‌های بزرگسالان راه پیدا می‌کنند و در امر سازندگی هستند و کلاً زحمت کشتی را می‌کشند در اولویت هستند ضمن اینکه از هیئت‌های کشتی می‌خواهیم تا نسبت به معرفی مربیانی که دانش فنی خود را به‌روز کرده‌اند، مسائل اخلاقی را مدنظر دارند، در کلاس‌های کنترل و ارتقاء شرکت می‌کنند و با انستیتو کشتی نیز در تعامل هستند اقدام نمایند.

سوریان در پایان خاطرنشان کرد: رابطه فدراسیون با مربیان کشتی باید دوسویه باشد و وقتی از مربیان می‌خواهیم که سطح دانش خود را بالا ببرند و در امر پشتوانه سازی فعال باشند، باید امکاناتی را نیز در اختیار آن‌ها قرار دهیم و تا حد ممکن از این قشر زحمتکش حمایت کنیم.

 

بازدید : - بار دسته بندی : اخبار بیمه تاريخ : 29 آوریل 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.