کلاهی که مافیای وزنه برداری بر سرقویترین مرد ایران گذاشت!
۱۶ام آذر ۱۳۹۶ کلیپ

روز‌های اخیر و بنابراين از کسب مقام دومی سعید علی حسینی وزنه بردار سنگین وزن کشورمان انتشار یک پست از مدیر سابق روابط عمومی سبب شد چهره مافیای وزنه بردای درون این رشته پررنگ‌تر شود و باور کنیم که درون مورد بهداد سلیمی نیز مافیا تصمیم می‌کیرند و این برای بار چندم هست که وزنه برداران ما اسیر توطئه‌های مافیای این رشته می‌شوند.

سعید علی حسینی ۸ سال را به خاطر دوپینگ از وزنه برداری دور بود و مدیر سابق روابط عمومی وزنه برداری درون این پست منتشره مدعی شد:

قرار بود سعید علی حسینی به بهانه مصدومیت درون رقابت‌ها شرکت نکند و درون عوض مسئولان کشور میزبان به او قول دادند مشکلش را حل کنند، اما این اتفاق نیفتاد تا علی حسینی ۸ سال برای رفتن روی سکو صبر کند.

مافیای وزنه برداری با حضور تاماش آیان درون ریاست فدراسیون بین المللی این رشته بار‌ها به ایران ضربه زده هست و ولي شنیده می‌شود وی ارتباط نزدیکی با صهیونیست‌ها دارد و شاید این موارد نرم افزار ریزی شده باشد.

به هر حال امید می‌رود مسئولان وزنه برداری کشورمان دست از ملاحظه کاری بردارند و درون مقابل این اتفاقا ایستادگی کنند که ولي بعید می‌دانیم چرا که حفظ کرسی‌های بین المللی و ارتباط‌ های برون مرزی برای برخی افراد بیشتر اهمیت دارد تا احقاق حق ایران، بنابراين درون این باره خیلی خوش بین نیستیم.


مطالب پیشنهادی