واکنش دور از شان کی روش به ادعاهای جنجالی علی کریمی/ درون نود شب گذشته چه اتفاقاتی رخ داد؟
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ کلیپ

بزدل. این واژه چند ساعتی می شود که تبدیل به یکی از کلمات مهم فوتبال ایران شده و اولین کسی که اين را به کار برده، کارلوس کی روش هست. او درون واکنش به انتقادات علی کریمی، درون صفحه فیس بوکش نوشته:” متاسفانه باور بنده مبنی بر اینکه درون زندگی میتوان استعداد را خرید اما شخصیت را نه امروز تبدیل به یک حقیقت شد.درون زمان و درون جای مناسب بنده جواب آقای ترک کننده را میدهم. این بسیار واضح بود که اقای ترک کننده کار با پا و سرش بسیار بهتر از مغز و‌زبانش هست.واژهای غیر مودبانه و غیر محترمانه اش، دروغ هایش، تهمت های بزدلانه و غیر واقع اش فقط خود او را زیر سوال میبرد، فقط احترام به خودش را از بین میبرد و سبب شرمساری صدو بیست چهار بازی ملی اش و هم تیمی هایش میشود.درون این هیچ شکی نیست که او به کمک احتیاج دارد” این پست کی روش ولي از سوی محبوبترین جادوگر ایران بی جواب باقی نماند و او خطاب به مربی سابقش درون تیم ملی اعلام کرد:” من درون این فوتبال نمی مانم تا وقتی که امثال آقای ساکت درون راس کار هستند. کار را به جایی رساندید که این مربی به من بگوید بزدل. امیدوارم شهامت داشته باشند درون چشم من نگاه کنند و بگویند . این دیدار قطعا خیلی زود اتفاق می افتد و شما هم خبرش را می شنوید آقای ساکت!»

اما اتفاقاتی که درون نرم افزار نود رخ داد سبب شد که نه تنها موجی از حمایت از کریمی و همچنین انتقاد از کی روش شکل بگیرد بلکه حامیان کی روش هم از او به خاطر ادبیاتش درون قبال شماره ۸ دوست داشتنی فوتبال ایران انتقاد کردند. نمونه اش سایت خبرآنلاین که کی روش را بازنده اصلی نرم افزار نود معرفی کرده و نوشته:” کی روش اشتباهش این بود که فکر کرد که نمی داند ادبیات خیابانی ایرانی یعنی چه؟ شاید علی کریمی نتواند درون ادبیاتی اتوکشیده  پابه پای ساکت حرکت کند اما وقتی نوبت به اين مد حرف زدن باشد  کی روش که هیچ که تمام پرتغال هم از کریمی دریبل وحشتناک خواهند خورد، کی روش با یک کلمه ، زمین بازی را به سویی برد که کریمی عاشق اين هست ، او به به هم بازی های او این اجازه را می دهد که علیه او مصاحبه کنند تا ثابت شود که چه کسی بزدل هست؟ حالا کی روش با کسی مواجه هست که برانکو نیست ، تاج نیست ، ساکت نیست ، کفاشیان نیست”

اما درون بین تمام تعاریف و تجلیل ها از علی کریمی و صحبتهایش، ابوالفضل جلالی با دیدی متفاوت به انتقادات کریمی نگاه کرده. او که زمانی مدیر نرم افزار ها و مشاور کریمی بوده، درباره رفتارهای سرمربی سپیدرود رشت به روزنامه سازندگی گفته:” ایشان اصلا به فکر سود و منفعت خودش نیست.اصلا این چیزها را درون نظر ندارد.ایشان چیزهایی را می بیند درست هست اما یک جلیقه انتخاری می پوشد و وارد میدان می شود.درون این انتحار اول خودش را از بین می برد.من هم به عنوان یک تماشاگر مضطرب هستم.کارهای او بهترین خوراک لذیذ برای وب سايت ها و برای کباب کردن هست.اين هم با سوالات تحریک آمیز.ایشان حرف هایی می زند که به ضرر خودش هست و این راهی که کریمی می رود هرگز به سرانجام نخواهد رسید.”


مطالب پیشنهادی