واکنش ترلان پروانه به اظهارات جديد سعید عزت اللهی
۲۹ام آذر ۱۳۹۶ کلیپ

سعید عزت‌اللهی، بازیکن فوتبال درون اعلام کرد‌وگو با تی وی پلاس درون مورد بزرگترین شایعه‌ای که به گفته خودش درون موردش ساخته شده می‌گوید: «این که ازدواج کرده‌ام. اگر واقعا ازدواج کنم قطعا خودم پیش‌دستی می‌کنم و زودتر به مردم اطلاع می‌دهم. چیزی نداریم که بخواهیم از مردم پنهان کنیم. رابطه یا احساس باید دو طرفه باشد و نمی‌شود که درون خانه را باز کنی و طرف بگوید من از تو خواستگاری می‌کنم و تو جواب مثبت بدهی. کسی اگر بخواهد وارد رابطه‌ای بشود که با اين آدم زندگی کند اول باید تفکراتشان به هم نزدیک باشد.»

او درون جواب رابطه‌اش با ترلان پروانه هم ادامه می‌دهد: «درون حال حاضر من با این خانم هیچ رابطه‌ای ندارم. اول رابطه آدم یک سری چیزها را نمی‌داند و بعد از یک زمان می‌فهمد که طرف چه جور آدمی هست. شاید ایده‌آل من نبوده هست و ایده‌آل خیلی‌های دیگر باشد. من زندگی خودم را دارم و وقتی می‌بینم کسی معیارهای مرا ندارد، دلیلی ندارد که ادامه بدهم یا درون رابطه باشم و ترجیح می‌دهم اين چیزی را که درون زندگی الویتم هست، پیگیری کنم.»

ترلان پروانه درون واکنش به این اعلام کرد‌و‌گو درون صفحه اینستاگرامش نوشت: «هر کس بد ما به خلق گوید/ ما چهره ز غم نمی‌خراشیم/ ما خوبی او به خلق گوییم/ تا هر دو دروغ گفته باشیم…»


مطالب پیشنهادی