ملکه اینستاگرام: محبوب‌ترین ستاره این شبکه اجتماعی درون سال 2017 معرفی شد+ صعود رونالدو با دوقلوهایش+ ادامه فهرست و چند آمار دیگر
۱۷ام آذر ۱۳۹۶ کلیپ

«سلنا گومز» خواننده و بازیگر جوان آمریکایی با بیشترین طرفدار درون اینستاگرام، امسال هم بعنوان محبوب ترین فرد این شبکه اجتماعی برگزیده شد.

به گفته صدای آمریکا، این هنرمند جوان با بیش از یکصد و سی میلیون طرفدار، از رقبای سرشناس خود پیشی گرفت و لقب ملکه اینستاگرام را به خود اختصاص داد، او سال گذشته یکصد و سه میلیون طرفدار داشت.

اما یکی از نکات جالب درون رده بندی امسال، صعود چشمگیر «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید هست، او با بیش از یکصد و شانزده میلیون طرفدار، دومین فرد محبوب اینستاگرام هست، این درون حالی هست که او سال گذشته نفر ششم بود.

کریستیانو رونالدو با نود و سه میلیون دلار درآمد، پولسازترین فوتبالیست جهان هست و طرفداران بسیاری درون کشورهای مختلف دارد، به همین دلیل حضورش درون رتبه دوم اینستاگرام چندان تعجب برانگیز نیست.

او چندی پیش صاحب دو فرزند دوقلو شد و مطلبی که به همین مناسبت درون صفحه خود به اشتراک گذاشت، بیش از هشت میلیون لایک داشت که رکورد قابل توجهی درون این شبکه اجتماعی محسوب می شود.

درون همین حال نيوز تولد فرزندی که از دوست دخترش «جورجیاینا رودریگز» دارد، یازده میلیون لایک درون اینستاگرام داشت و با واکنش های مثبتی از سوی کاربران همراه بود.

شبکه اجتماعی اینستاگرام که زیرمجموعه ای از فیبسوک هست، روزانه بیش از پانصد میلیون کاربر فعال دارد و از محبوبیت زیادی به ویژه درون میان جوانان برخوردار هست.

بنابراين از سلنا گومز و کریستیانو رونالدو، ستاره های دیگری چون «آریانا گرانده»، «بیانسه» و «کیم کارداشیان» از نظر تعداد طرفدار درون رتبه های بعدی قرار دارند.

درون این میان سقوط «تیلور سوئیفت» به رتبه ششم از نکات قابل دقت آمار امسال هست، او بنابراين جدایی پر سر و صدایی که از «کلوین هریس» دی جی و آهنگساز مشهور آمریکایی داشت، مدتی صفحه شخصی خود را بست.

و ولي به دلیل درگیری کلامی با «کیتی پری»، «کیم کارداشیان» و «کانیه وست» درشبکه های اجتماعی تعداد زیادی از طرفدارانش را درون اینستاگرام از دست داد.


مطالب پیشنهادی