مجری مراسم نودمین دوره اسکار مشخص شد +فیلم
۵ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

جیمی کیمل آماده هست تا بار دیگر درون مراسم اهدای جوایز اسکار دیده شود و به عنوان مجری مراسم نودمین دوره سالانه آکادمی که ۴ مارس برگزار می‌شود، حضور یابد.

درون نخستین تیزر که یادآور مجری‌گری کیمل درون این مراسم هست، این مجری مشهور شوی شبانه تلویزیون اعلام کرد آرزویی برای تعطیلات دارد.

وی اعلام کرد «تمامي چیزی که برای کریسمس می‌خواهم این هست که شما من را به عنوان مجری نودمین اسکار که ۴ مارس از شبکه ای‌بی‌سی پخش می‌شود، تماشا کنید، و ولي یک جت‌پک» که بعد به شوخی اعلام کرد مادرش برای کریسمس به او یک جت‌پک که به پشتش وصل شده بود را داده و بعد از تشکر کردن از او با اين پرواز کرد.

درون ماه مه، ای‌بی‌سی و آکادمی اعلام کردند کیمل با تهیه‌کنندگان مایکل دی لوکا و جنیفر تاد درون مراسم ۲۰۱۸ حضور خواهد داشت.

بنابراين از اعلام نيوز بازگشت کیمل به مراسم بعدی اسکار، وی به سرعت به مراسم اسکار سال پیش ارجاع داد که نام برنده بهترین فیلم اشتباه خوانده شد و درون نخستین فیلم کوتاهی که به این منظور تهیه کرده بود، اعلام کرد: اگر دیدید خرابکاری کردیم یک کم صبر کنید تا ببینید ما چه نقشه‌ای برای امسال داریم.

اما شوخی به کنار، وی متواضعانه ابراز تشکر کرده بود و اجرای مراسم اسکار را اوج تمامي دوران کاری‌اش دانسته بود.

رییس ای‌بی‌سی گفته بود بنابراين از یک سال میزبانی اسکار ما نمی‌توانستیم فرد دیگری را به این منظور درون نظر داشته باشیم. سبک برخورد جیمی با مسایل اين هم روی صحنه‌ای که هر اتفاقی می‌تواند بیفتد، واقعا تماشایی هست.

با حضور مارک و جنیفر ما می‌توانیم به تماشای نرم افزار فراموش‌نشدنی دیگری امیدوار باشیم که می‌تواند تمامي را خیره کند و از تمامي مهم‌تر نودمین سال برگزاری این مراسم را به عنوان معتبرترین مراسم جوایز سینمایی ماندگار کند


مطالب پیشنهادی