قتل هولناک درون تهران/ بنابراين از یک سال ارتباط شیطانی با فاطمه او اعلام کرد که شوهر دارد!
۱۰ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

 حکم قصاص و زندان چهار پسر جوان و نوجوان که با نقشه از پیش طراحی شده یک زن، شوهر وی را کشتند و جنازه اش را درون بیابان های حاشیه تهران رها کردند، بنابراين از کش و قوس فراوان قضایی درون دیوان عالی کشور مهر تایید خورد.

هفتم آذر ۹۲ زن ۳۰ساله ای به نام فاطمه با همدستی بهنام ۲۲ ساله، برادر ۱۷ ساله او بهزاد و دو دوست دیگرش به نام‌های سهراب و سعید، شوهر ۳۸ ساله‌اش به نام مهرداد را درون خانه‌اش خفه و جنازه اش را را درون حاشیه شهرک آفتاب رها کردند. متهمان که با بررسی ریز مکالمات تلفنی فاطمه و بهزاد رسوا شده بودند به مشارکت درون جنایت اعتراف کردند.

متهمان درون شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران درون حالی پای میز محاکمه ایستادند که دختر ۱۲ ساله قربانی برای آنها اشد مجازات خواست.

درون اين جلسه بهنام به تشریح جزییات ماجرا اعلام کرد: به خاطر علاقه ام به فاطمه نقشه قتل را کشیدم و برای اجرای اين از دوستانم و برادر کوچکم کمک گرفتم. من درون ابتدای آشنایی ام نمی دانستم فاطمه متاهل و دارای فرزند هست و هنگامی این ماجرا را فهمیدم که دلباخته او شده بودم.

سهراب ۲۵ساله نیز مشارکت درون جنایت را پذیرفت و اعلام کرد: من و دوستانم درون قهوهخانه نشسته بودیم که بهنام سراغمان آمد و از ما خواست تا برای دعوا همراه او برویم. ما با هم به خانه فاطمه رفتیم. بهنام به اتاق خواب رفت و با مهرداد درگیر شد. ما هم به آنجا رفتیم و شلواری را که بهنام دور گردن مهرداد پیچیده بود کشیدیم تا جان سپرد.

درون ادامه اما فاطمه منکر رابطه پنهانی با بهنام شد و اعلام کرد: من با شوهرم اختلاف خاصی نداشتم که تصمیم به قتل او بگیرم. من نمی دانم چرا بهنام و برادرش و و دوستانش شبانه به خانه مان حمله کردند و شوهرم را کشتند. بهنام هشت سال از من کوچکتر هست و نمی توانسته انگیزه عاشقانه ای برای این قتل داشته باشد.

درون پایان جلسه هیات قضایی بهنام و سهراب را به جرم مشارکت درون قتل به قصاص محکوم کرد.بهنام همچنین به خاطر رابطه پنهانی به ۹۹ ضربه شلاق  محکوم شد. پرونده بهزاد و سعید نیز به خاطر اینکه هنگام جرم زیر ۱۸ سال داشتند به دادگاه اطفال فرستاده شد. قضات دادگاه فاطمه را نیز به ۱۵ سال زندان به جرم معاونت درون قتل و ۹۹ضربه شلاق محکوم کردند.

دو پسر نوجوان درون دادگاه


مطالب پیشنهادی