قبیله داماد ربا/دزدیدن پسران و نشاندن آنها به زور اسلحه سر سفره عقد+فیلم
۱۷ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

درون “بیهار“هندوستان قبیله ای به نام “پاکودا شادی” وجود دارد که به علت کمبود پسر میان خود، برای دختران دم بختشان اقدام به ربودن پسران جوان به عنوان داماد می کنند.

این روشی هست که از زمان ها قبل افراد این قبیله برای یافتن یک همسر برای دختران خود مورد دسترس قرار می دادند و مهندس “وینود کومار” ۲۹ سالهتازه ترین قربانی رسم دیرینه این قبیله شد.

کومار که گمان می برد قرار هست با یکی از نزدیکان خود ملاقاتی داشته باشد و به عنوان میهمان درون جشنی حضور یابند،ناگهان به خود آمد و دید که با دختری که نه او را می شناسد و نه علاقه ای به وی دارد سر سفره عقد نشسته درون حالی که شخصی با اسلحه او را تهدید می کند.

جوان نگون بخت که ناخواسته درون دام افتاده بود چاره ای جز اشک ریختن مقابل دوربین ،هنگام فیلمبرداری از این مجلس جشن نداشت.

زنی نیز که به نظر می رسید از اقوام نزدیک عروس باشد مرتب اشک های داماد را پاک می کرد و به او دلداری می داد، از طرفی دیگر شخصی از کومار می پرسید که چرا نگران و ناراحت به نظر می رسی، این یک مجلس جشن هست نه عزا!آیا ما تو را اعدام کرده ایم؟تمامي برای شادی شما اینجا جمع شده ایم!مگر کوه روی سرت قرار داده اند که به این روز افتاده ای؟!

کومار نیز اشک ریزان از حضار تمنا می کرد که او را آزاد کنند.

داماد بیچاره یک شبانه روز درون اتاقی حبس بود و روز بعد موفق شد به یکی از نزدیکان خود موقعیتش را اطلاع دهد، خویشاوند او به پلیس نيوز داد اما ماموران نیز از آنها خواستند که این موضوع را بین خود حل کنند.

گفتنی هست این قبیله به ربودن پسران جوان شهرت دارد و آنها اینگونه معضل کمبود پسر درون منطقه را جبران می کنند.


مطالب پیشنهادی