علت حذف حضور ناصر ملک مطیعی از تلویزیون
۱ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

درون ساعات گذشته، نيوز دادیم که پخش نرم افزار مربوط به گفتگوی ناصر ملک‌مطیعی، بازیگر مشهور سال‌های دور سینمای ایران، درون شبکه شما، از میانه قطع شد. خبرگزاری ایسنا بنابراين از این اتفاق، خبری منتشر کرد، مبنی بر این که دلیل پخش نشدن این نرم افزار، رقابت میان دو نرم افزار‌ساز صدا و سیما بوده و چون دورهمی مهران مدیری هم با ملک‌مطیعی گفتگو کرده، پخش نرم افزار اول به نفع دومی قطع شده هست. خبری که درون وب سايت‌های فراوانی بازتاب یافت، اما کافه سینما منتشرش نکرد. و حالا می‌بینیم که درون نرم افزار دورهمی امشب هم، بر خلاف نيوز اعلام شده، گفتگو با ناصر ملک‌مطیعی پخش نشده هست.

گفتگویی با فرزند ملک‌مطیعی را درون این باره بخوانید:

امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی درون واکنش به اتفاقاتی که برای نرم افزار «من و شما» رخ داد به آی‌سینما می‌گوید که از ابتدا قرار بود، امشب نرم افزار «دورهمی» با حضور ناصر ملک مطیعی به روی آنتن برود و روز جمعه هم نرم افزار «من و شما» با حضور او پخش شود. او درون ادامه همچنین می‌گوید که ناصر ملک مطیعی زودتر از «دورهمی» به نرم افزار «من و شما» رفت و این نرم افزار ضبط شد.

فرزند ناصر ملک مطیعی درباره حاشیه‌های امروز که سبب قطع نرم افزار «من و شما» شد، به آی سینما می‌گوید: «وقتی که نرم افزار «من و شما» قطع شد تهیه کننده این نرم افزار هم به ما اعلام کرد که نقص فنی سبب عدم پخش این نرم افزار شده و حتی او هم علت اصلی این موضوع را نمی‌دانست و درون تعجب بود.»

او درباره رقابتی که بین دو نرم افزار «دورهمی» و «من وشما» برای حضور ناصر ملک مطیعی به وجود آمد، توضیح می‌دهد: «از ابتدا قرار بود که چهارشنبه (امشب) نرم افزار «دورهمی» با حضور پدر به روی آنتن برود و بنابراين از اين درون روز جمعه «من و شما» از شبکه شما پخش شود، حال گویا رقابتی برای زودتر پخش کردن نرم افزار پدرم به وجود آمده که چه کسی اول این نرم افزار را به روی آنتن بفرستد.»

امیر علی ملک مطیعی با اعلام این‌که ناصر ملک مطیعی درون ابتدا به نرم افزار «من و شما» رفت و سپس درون «دورهمی» حضور یافت، گلایه خود را این‌گونه بیان می‌کند: «من همیشه آروز داشتم که فیلمی از پدرم اکران شود که با نمایش «نقش نگار» این اتفاق رخ داد و آروزی دیگرم این بود که پدرم را درون وب سايت ملی ببینم، اما حالا به دلایل نامعلوم جلوی پخش نرم افزار‌هایی که او درون اين حضور داشت گرفته شده، درون حالی که ما بسیار خوشحال بودیم که قرار هست پدرم را درتلویزیون ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. آقای مدیری خیلی لطف داشتند و کل نرم افزار را به پدرم و خاطرات او اختصاص دادند و درون نرم افزار «من و شما» هم مصاحبه بسیار خوبی با پدرم انجام شود و استاد پرستویی هم لطف کردند و پشت خط آمدند. واقعا خیلی حیف هست که این دو نرم افزار به روی آنتن نرود و نرم افزار «دورهمی» بسیار با شکوه برگزار شد و نرم افزار «من و شما» هم بسیار متفاوت بود.»

فرزند ناصر ملک مطیعی درون پایان می‌گوید که این نرم افزار «دورهمی» که درون حال پخش هست، نرم افزار‌ای نیست که درون اين ناصر ملک مطیعی حضور داشت.


مطالب پیشنهادی