عجیب‌ترین و باورنکردنی‌ترین مرگ‌های جهان + فیلم
۲۳ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

مرگ حقیقتی هست که باید پذیرفت. اتفاقی که برای تمامي پیش خواهدآمد. افراد یکی بنابراين از دیگری صحنه زندگی را ترک کرده و با بدرود حیات به جهان باقی می‌شتابند. 

واژه مرگ همواره با خود حسی از ترس و دلهره همراه داشته هست. درون میان مردم هستند کسانی که همیشه به یاد مرگ بوده و خود را برای رسیدن اين آماده کرده‌اند، اما تعداد این افراد محدود هست.

بیشتر انسان‌ها از مرگ غافلند. بسیاری از آنها شاید هرگز تصور نمی‌کردند که چندثانیه دیگر زندگی‌شان به سر خواهد رسید. اینکه انسانها امیدوار به ادامه حیات باشند و همواره برای رسیدن به خواسته‌ها و رویاهایشان تلاش کنند بسیار خوب هست اما باید این حقیقت را هم بپذیرند که مرگ سرزده‌ترین مهمان هست و برای آمدنش هرگز کسی را باخبر نمی‌کند. ممکن هست این اتفاق درون یک سانحه تصادف  و یا حین سخنرانی درون یک کنفرانس و حتی درون زمین فوتبال و… رخ دهد. باید دید چقدر برای آمدنش آماده هستند.

درون ویدئوی زیر صحنه‌هایی از عجیب‌ترین مرگ‌ها نشان داده شده هست. مرگ‌هایی که سبب تحیر اطرافیان می‌شود. هیچکدام از جان باختگان هرگز تصور نمی‌کردند که به همین سادگی و درون یک چشم برهم زدن دیگر درون این دنیا نباشند.  


مطالب پیشنهادی