دوست صمیمی زنم را صیغه کردم و جسد زنم را داخل گونی به مسافرخانه بردم!
۲ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

خلافکاری های من از سن ۱۲ سالگی شروع شد وقتی برای اولین بار به همراه دوستانم درون یک باغ، مصرف مواد مخدر را شروع کردم. از اين به بعد هم حدود ۱۰ سال از عمرم را پشت میله های زندان گذراندم. سوابق متعدد سرقت، نزاع و درگیری و آدم ربایی دارم حالا هم …

مرد ۳۸ ساله ای که همسرش را به قتل رسانده و دو روز با جسد همسرش درون شهر می چرخید درون حالی بعد از گذشت یک سال ماجرای جنایت خود را فاش کرد که با دستورات ویژه قاضی کاظم میرزایی درون تنگنای بازجویی های تخصصی قرار گرفته بود.

این مرد که مدعی هست با انگیزه سوء ظن دست به ارتکاب جنایت زده هست، بنابراين از اين که به سوالات سرگرد نجفی (افسر پرونده) پاسخ داد، به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت و اعلام کرد: بنابراين از اين که درون کلاس پنجم ابتدایی ترک تحصیل کردم درون یک تعمیرگاه موتورسیکلت مشغول کار شدم. اين زمان درون شهرستان سرخس زندگی می کردیم اما من از سن ۱۲ سالگی استعمال مواد مخدر را به همراه دوستانم از یک باغ آغاز کردم و بعد از اين بود که چند بار به جرمسرقت زندانی شدم.

هر کجا سرقتی رخ می داد اول به سراغ من می آمدند مادرم نیز مرا لو می داد. بیشتر جرایم من سرقت موتورسیکلت بود ولی جرایمی مانند نزاع و درگیری را درون پرونده خود دارم . وقتی عازم سربازی شدم، چند روز بعد از پادگان زابل فرار کردم و به سرخس بازگشتم تا این که سال ۱۳۷۹ باز هم به اتهام سرقت موتورسیکلت به زمان سه سال روانه زندان شدم.

یک سال بعد از 

داغ ترین ها


مطالب پیشنهادی