تیراندازی وحشتناک درون رامسر برای انتقام گیری/ مرد جوان همسر ،فرزند و مرد ناشناس همراه زنش را هدف گلوله قرار داد
۹ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

مرد جوان درون اقدامی هولناک همسر ،فرزند و مرد ناشناس همراه زنش را درون خودوریشان هدف گلوله قرار داد.

ساعت ۱۹ عصر پنجشنبه ۷ دی صدای شلیک گلوله‌هایی درون چند متری میدان مرکزی شهرستان رامسر و درون کوچه بانک ملی، مغازه داران و عابران را وحشت زده به سمت صدای گلوله‌ها کشاند. ساکنان محلی بنابراين از رسیدن به محل، پژو پرشیای سفید رنگی را دیدند که با دو سرنشین غرق درون خون بنابراين از برخورد با یک پراید متوقف شده بود.

با اعلام این گفته به پلیس، مأموران بلافاصله درون محل اعزام شدند و تحقیقات آغاز شد. همزمان مرد و زن جوان مجروح که خون زیادی از دست داده بودند به دستور بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رامسر به بیمارستان انتقال یافتند.

بررسی‌های مقدماتی 
پلیس نشان داد راننده مجروح مرد جوانی به نام «علی» بود و زن جوان به هویت «شهرزاد» به نظر می‌رسید نسبتی با او نداشته هست. 

یکی از شاهدان 
حادثه به مأموران اعلام کرد: صدای شلیک را که شنیدم متوجه خودروی سفید رنگ پژو پارسی شدم که با دو سرنشین چند باری به چپ و راست منحرف شد و سرانجام با پرایدی برخورد کرد و درون گوشه خیابان ایستاد.

این درحالی بود که فرد دیگری که لحظاتی قبل از 
تصادف درون محل حضور داشت، درون حالی که جزئیات بیشتری از این واقعه هولناک دیده بود، اعلام کرد: مرد جوانی درون فاصله چند متری خودرو درون قسمت عقب اين ایستاده بود و درون حالی که لوله اسلحه شکاری‌اش را به سمت راننده و زن جوان نشانه رفته بود، شلیک کرد.

بنابراين از این تیراندازی شیشه عقب خودرو خرد شد و روی زمین ریخت و زن و مرد نیز هدف اصابت گلوله قرار گرفتند.

با این اظهارات، تحقیقات بیشتر پلیسی مشخص شد ضارب مرد جوانی به نام «فریبرز» و همسر زن مجروح هست. کارآگاهان همچنین درون تحقیقات تکمیلی دریافتند که حادثه تیراندازی هنگامی رخ داده که جوان راننده به نزدیکی خانه محل سکونت زن جوان رفته و او را سوار خودرو کرده هست.درون حالی که تجسس‌های پلیس برای به دست آوردن ردی از ضارب فراری ادامه دارد، با تشخیص تیمی از پزشکان بنابراين از بررسی وضعیت دو مصدوم حادثه، زن جوان به دلیل آسیب مغزی و خونریزی شدیدی برای عمل جراحی به بیمارستان تنکابن اعزام شد اما جراحی روی مرد مجروح که از ناحیه گردن آسیب دیده بود با 
موفقیت انجام شد.

محمد آزاد، فرماندار رامسر اعلام کرد: هویت عامل تیراندازی شناسایی شده هست و براساس اطلاعات به دست آمده او با یک اسلحه شکاری به همسرش و راننده خودرو شلیک کرده هست. انگیزه این تیراندازی مسائل خانوادگی بوده هست. 

ضارب ساعاتی بنابراين از 
فرار درون مخفیگاهش دستگیر شد و زن مجروح با اصابت چهار گلوله به ناحیه صورت دچار خونریزی مغزی شده و درون بیمارستان تنکابن تحت مداوا قرار دارد.


مطالب پیشنهادی