توطئه خانوادگی علیه زن جوان: دخترخاله ام مرا نزد شوهرم فردی فاسد معرفی کرد تا او با "ویدا" ازدواج کند
۱ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

زن ۳۵ ساله با بیان این که اتهام فساد اخلاقی، توطئه افرادی هست که به زندگی من حسادت می کردند اعلام کرد:

مدتی بعد از اين که درون مقطع کاردانی دانش آموخته شدم دیگر درون شهرستان احساس دلتنگی می کردم این بود که لوازم سفر را به چمدان مسافرتی ریختم و عازم مشهد شدم تا به طور مجردی زندگی جدیدی را تجربه کنم. خانه ای اجاره کردم و درون یک شرکت خصوصی مشغول کار شدم. ولي روزهای زیادی را به ازدواج فکر می کردم تا مردی پولدار مرا به رویاهایم برساند تا این که سه سال بعد از این ماجرا روزی با نيوز خوشحال کننده مادرم جیغ کشیدم و به هوا پریدم.

مادرم درون اين تماس تلفنی به من اعلام کرد پسر یکی از اقوام دور قصد دارد به خواستگاری ام بیاید. از اين جایی که ناصر و خانواده اش را می شناختم از خوشحالی درون پوست خودم نمی گنجیدم چرا که اين ها خانواده ای پولدار بودند و ناصر درون خارج از کشور درس می خواند.

خیلی زود به شهرستان رفتم و بلافاصله مراسم خواستگاری و عقدکنان برگزار شد. تمامي چیز درون یک چشم به هم زدن رخ داد. من درون حالی که عینک دودی به چشم داشتم راهی خارج از کشورشدم. تمامي دخترهای فامیل و به ویژه دختر خاله ام که یک ازدواج ناموفق داشت به من حسادت می کردند، به طوری که این موضوع کاملا درون رفتارهایشان مشخص بود اما من روزهای خوشی را درون خارج از کشور سپری می کردم.

همسرم ترم پایانی دانشگاه را می گذراند و من هم خودم را برای ادامه تحصیل آماده می کردم که ناگاه ورق شانسم برگشت و زندگی ام دگرگون شد. چرا که همسرم درون نزاع مرگباری که بین چند ایرانی رخ داد به اتهام قتل عمد دستگیر شد و من برای اثبات بی گناهی او درون کنارش ماندم. خانه و زندگی خود را فروختیم تا یک وکیل بین المللی از او دفاع کند بالاخره این تلاش ها نتیجه داد و همسرم تبرئه شد. اما درون همین گیر و دار همسرم با یک زن ایرانی به نام ویدا آشنا شده بود به طوری که دیگر رفتارش کاملا نسبت به من تغییر کرد.

او مدتی بعد و به بهانه این که هزینه های زندگی درون خارج از کشور سنگین هست مرا به ایران فرستاد من هم با کمک خانواده ام و مقدار پولی که ناصر فرستاده بود خانه ای درون مشهد خریدم و مشغول کار شدم تا مخارج زندگی ام را تامین کنم. درون همین روزها بود که فهمیدم دختر خاله ام از طریق فضای مجازی با همسرم درون ارتباط هست و خبرها را به او منتقل می کند. مدتی بعد همسرم بدون اطلاع من وارد ایران شد و به سراغ من آمد. او بدون هیچ مقدمه ای مرا کتک زد و با برداشتن گوشی های تلفن همراهم از خانه خارج شد. وقتی احضاریه دادگاه را دیدم فهمیدم که همسرم با شماره تماس های داخل گوشی ها از من شکایت کرده تا با محکوم کردن من به فساد اخلاقی، با ویدا ازدواج کند. اين روز فهمیدم دختر خاله ام درون تماس با همسرم مرا زنی فاسد معرفی کرده هست.


مطالب پیشنهادی