باورنکردنی/ پدرمهربان پسرش را درون قفس زندانی می کرد! + فیلم
۳ام دی ۱۳۹۶ کلیپ

یک مرد تایلندی ۳۸ ساله به نام شامان دوآگان، هر روز قبل از اینکه به محل کار خود برود ، پسر ۹ ساله خود را درون یک قفس زندانی می کند. درون تمام مدتی که او درون خانه نیست، همسایه‌ها از پشت میله‌ها به این کودک غذا می‌دهند.
بنابراين از اعتراضات به اقدام تکان دهنده، این پدر سنگدل برای کار خود یک توجیه آورد؛ ماجرا به پنج سال پیش باز می گردد، زمانی که این کودک ۴ ساله بود و به دنبال حادثهای درون شهر کرابی، ضربه ای سخت به سرش وارد شد.
به دنبال این ماجرا شکافی درون سر او به وجود آمد و هنگامی که بنابراين از مدتها زخم او درمان شد، دیگر حال او طبیعی نبود. بنابراين از این حادثه، حرکات و رفتار پسر بچه به شدت تغییر کرد و به همین علت از رفتن به مدرسه هم منع شد. کافی بود پدرش لحظه ای از او غافل شود تا درون چشم بر هم زدنی درون جنگل ها ناپدید شود.
بنابراين از این اتفاقات مادر او خانه را ترک کرد. از اين بنابراين مرد تایلندی به تنهایی تمام تلاش خود را برای کمک به پسرش به کار گرفت اما کاملا بی‌فایده بود. از دست پزشکان نیز کاری برای درمان پسربچه بر نیامد. این مرد که توانایی مالی برای استخدام پرستار نداشت، مدام نگران امنیت فرزندش بود و درون نهایت بنابراين از مدتها سردرگمی تصمیم به ساخت یک قفس برای او گرفت.
با شنیدن ماجرا، مقامات مربوطه درون شهر کرابی مبلغی را به‌عنوان کمک به این مرد پرداخت کردند تا بخشی از مشکلات مربوط به نگهداری و درمان پسرش برطرف شود


مطالب پیشنهادی