بازیگر مرد سرشناس: مهران مدیری سبب بیکاریم شد
۲۳ام آذر ۱۳۹۶ کلیپ

بازیگر “شب های برره” اعلام کرد: زمانی مهران مدیری سریال سازی می‌کرد و من به عنوان عضو گروه همیشه درون آثارش حضور داشتم ولی از اين وقتی که مدیری به دنبال ساخت دورهمی رفته نسبتاً بیکار شده ام. مهران مدیری دیگر به دنبال ساخت سریال نیست و متاسفانه به دنبال ساختن اثری همچون دورهمی رفته هست.

ساعد هدایتی  درخصوص آخرین فعالیت‌های خود درون عرصه بازیگری اعلام کرد: واقعیت امر این روزها به هیچ کاری مشغول نیستم زیرا پیشنهادات بسیار کم شده و بازی به من نمی‌رسد. این روزها هرکس گروه خود را دارد و کسی را به داخل گروهش راه نمی‌دهد.

وی با نقد به وجود باندبازی درون عرصه بازیگری افزود: تمامي چیز درون بازیگری گروه بازی شده هست. این گروه‌ها سفره‌ای پهن کرده‌اند، خودشان می برند، خودشان می‌دوزند و خودشان هم لذت و نتیجه اين را می برند. درون نتیجه کسی به من که داخل گروهشان نیستم کاری پیشنهاد نمی‌دهد.

بازیگر سریال “شب‌های برره” با اشاره به حضورش درون اکثر آثار مهران مدیری تاکید کرد: زمانی مهران مدیری سریال سازی می‌کرد و من به عنوان عضو گروه همیشه درون آثارش حضور داشتم ولی از اين وقتی که مدیری به دنبال ساخت دورهمی رفته نسبتاً بیکار شده ام. مهران مدیری دیگر به دنبال ساخت سریال نیست و متاسفانه به دنبال ساختن اثری همچون دورهمی رفته هست.

وی درون همین راستا ادامه داد: درون حال حاضر اکثر کارگردانان به جای تولید سریال به دنبال نرم افزار‌های تبلیغاتی و بیزینس رفته‌اند. کارهایی که به طور معمولً دور از آثار تصویری بوده و نوعی از کاسبی به حساب می‌آید.

بازیگر فیلم “توکیو بدون توقف” با گلایه از روش های غیر معمول گزينش بازیگر درون سینما تصریح کرد: هم اکنون متاسفانه گزينش بازیگر بر پايه فالوور زیاد درون اینستاگرام هست یعنی به هنر و توانایی کاری ندارند. اگر فالوور بالا داشته باشید همواره پیشنهادات زیادی به شما می‌شود اما اگر فالوورتان کم باشد خانه نشین می‌شوید. الان اکثر تهیه کنندگان سینما به دنبال گیشه هستند و کسی به هنر اهمیتی نمی‌دهد.

هدایتی با اشاره به کم‌کاری خود درون سه سال گذشته خاطرنشان کرد: وقتی شما به شغلتان علاقه داشته باشید و اين را از شما بگیرند دلتنگ می‌شوید. مردم از من می پرسند چرا بازی نمی کنم. دلتنگ بازیگری، دوستانم، فیلمبرداری و حتی شنیدن کلمه “کات تمام” شده ام.


مطالب پیشنهادی